Kolay İade

Ferace Köşesi Garantisi

İster ilk satın alımınız olsun, ister sadık müşterimiz olun, kendinizi rahat hissetmenizi ve satın alma işleminizi bizimle sevmenizi istiyoruz. Herhangi bir nedenle satın alma işleminizden memnun kalmazsanız, lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


İade Politikamız

Siparişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz ancak memnun kalmadığınız takdirde iadeleri kabul etmekten memnuniyet duyarız. Tek istediğimiz, ürünü/ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde tüm orijinal etiketleriyle birlikte, kullanılmamış olarak bize iade etmenizdir. İadeleri depomuza ulaştıktan sonra 14 iş günü içinde işleme koyacağız.


Ne yazık ki iade masraflarını karşılayamıyoruz, bu nedenle kayıp iadelerin sorumluluğunu kabul etmediğimiz için imzalı veya takipli iade posta ücreti kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.


İadeniz incelendikten ve para iadesi yapıldıktan sonra bir onay e-postası alacaksınız. Tüm geri ödemelerin orijinal ödeme yöntemine yapılacağını lütfen unutmayın. Paranın hesabınızda tekrar görünmesi için lütfen geri ödeme onay e-postanızı aldıktan sonra 2 ila 5 iş günü bekleyin.


İnceleme sonrasında bir ürünün lekelenmesi veya hasar görmesi durumunda müşteriye iade edilebileceğini veya iade tutarından %25 oranında kesinti yapılabileceğini lütfen unutmayın; ancak bir karar vermeden önce sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz.


Ürünlerimiz en yüksek kalitede üretilmiştir ve satın alma işleminizden memnun kalmanızı sağlamak istiyoruz, ancak hatalı bir ürün, yanlış boyut veya ürün alırsanız veya normal standartlarımıza uygun değilse lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. böylece sorunu çözebiliriz.

Hijyen açısından Tesettür Bere ve Yüz Maskelerinde kesinlikle iade yapılmamaktadır.